05.11.2018
ЗУНР - наша слава і гордість

З нагоди відзначення 100-річчя зі створення ЗУНР у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва був проведений виховний захід « ЗУНР -  наша слава і гордість». Учні підготували літературно-музичну композицію, присвячену тогочасним подіям. Зі сцени пролунали українські народні, стрілецькі та авторські музичні композиції, поезії, які передали урочисто-героїчну і тривожну атмосферу періоду Листопадового Чину.
1  листопада – знаменний день в історії нашого краю. У цей день 100 років тому було проголошено ЗУНР. Цей день -  символ невмирущої ідеї столітньої боротьби галицьких українців за волю і свою державу. Цей день знищив у народі дух рабства, що його виплекали і віками підтримували іноземні окупанти. Цей день є днем пам’яті про борців за свободу України, які віддали за її незалежність найдорожче – життя.  Ми пишаємось тим, що в нашій історії були героїчні дні визвольних змагань, які виявили легендарних борців за незалежність України.
Галичани вперше за багато століть були творцями власної долі. Досвід ЗУНР актуальний і сьогодні, коли національне і державне відродження України залежить від єдності усіх  сил українського народу.
Хвилиною мовчання вшанували   пам’ять про тих, хто віддав своє життя за волю України.
Слава Україні!
Героям слава!