06.12.2018
Навчально-практичний семінар на тему «Методика викладання спецдисциплін художнього профілю»

4 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Художнє професійно-технічне училище ім.. Й.П.Станька» відбувся Навчально-практичний семінар на тему «Методика викладання спецдисциплін художнього профілю». Із вступним словом перед учасниками семінару виступив керівник ХПТУ ім.. Й.Станька Гевало В.М.
В рамках семінару був проведений урок з композиції «Деталізація орнаментальної вставки в техніці плоскорельєфної різьби» (викладач ХПТУ ім. Й.П Станька Зварич О.Д.), майстер-клас з яворівського розпису (здобувачі освіти ІІІ курсу з професії «Живописець. Художник розмалювання по дереву» майстер в/н Дюг Н.В., Приставський Р.М.)
Із доповіддю про «Застосування засобів виразності в композиції» виступив Бандера Ю.М.- викладач СВХПУ, а майстер в/н СВХПУ Тоцький І.Л.  поділився напрацюваннями щодо створення учнівської газети «Арт напрям» та її роль і місце в системі виховної роботи .
Гості ознайомилися із матеріально-технічною базою училища, оглянули Музей історії художніх ремесел Яворівщини та обмінялися професійним досвідом.
У підсумку методист НМЦ ПТО  у Львівський області Гузюк В.Б. подякувала за організацію та участь у навчально-практичному семінарі та висловила побажання проводити частіше такі заходи, які сприяють вдосконаленню викладання спецпредметів художнього профілю в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.