28.01.2019
Інструктивно-методична нарада відповідальних за зовнішнє незалежне оцінювання в закладах ЗП(ПТ)О

24 січня 2019 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області відбулась інструктивно-методична нарада відповідальних за зовнішнє незалежне оцінювання в закладах ЗП(ПТ)О.

У нараді взяли участь 48 відповідальних за ЗНО, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Рибак Н. Б. та методист Тимоць М. В.

Мета наради – підготовка учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Рибак Н. Б. поінформувала присутніх про хід моніторингу освітньої діяльності в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини. Наголосила на дотриманні нових вимог Інструкції з діловодства щодо складення наказів, протоколів, листів, актів, термінів зберігання документів, затверджених наказом Міністерством освіти і науки. Зауважила, що дана Інструкція встановлює загальні вимоги щодо документування управлінської інформації та організації роботи з документами для закладів усіх форм власності.

Тимоць М. В. довела до відома присутніх інформацію щодо проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році та ознайомила із нормативними документами, які регулюють його проведення.