04.03.2019
Обласний семінар викладачів та майстрів виробничого навчання з професій пов’язаних з наданням послуг в офісі

28 лютого 2019 року на базі Судововишнянського професійного ліцею  відбувся обласний семінар викладачів та майстрів виробничого навчання з професій пов’язаних з наданням послуг в офісі («Секретар керівника», «Діловод») на тему: «Перспектива професії секретаря, як майбутнього фахівця».
У семінарі взяли участь12 викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. 
Зі вступним словом до присутніх учасників семінару, звернулась методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Ольга Василівна Лешко, яка привітала учасників, акцентувала увагу на актуальності та важливості теми семінару, ознайомила з планом роботи. Наголосила, що професія «Секретар керівника» є актуальною і в наш час, адже секретар - це обличчя фірми, права рука керівника сучасного підприємства.
Лупиняк Степан Олександрович, директор Судововишнянського професійного ліцею  відзначив актуальність професій, які готуються у навчальному закладі, зосередив увагу на перспективах їх підготовки.
  За планом роботи розглянуті наступні і питання:
1. Доповідь із презентацією  Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії «Секретар керівника (організації, підприємства, установи) наказ № 204 від 14.02.2019р.»  Доповідач -Лешко О.В., методист НМЦ ПТО у Львівській області
2. Доповідь із презентацією на тему: «Організація навчальної діяльності учнів з професій, пов’язаних з наданням послуг в офісі на основі імітованої навчально-тренувальної фірми». Доповідач - Франків М.І, майстер виробничого навчання  ВПУ №20 м. Львова;
3. Доповідь із презентацією на тему: «Ефективні способи освоєння методів набору тексту».  Доповідач -Бігун Г.О.– майстер виробничого навчання Судововишнянського ПЛ.
 Учасники семінару ознайомилися з матеріально-технічною базою Судововишнянського ПЛ. Відбувся обмін досвідом роботи педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної ) освіти області з теми семінару.