14.03.2019
Дні професії «Кухар. Кондитер» у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва

Доброю традицією у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва є популяризація професій. Це одна із форм роботи, що спрямована на підвищення якості навчання, професійної підготовки та розвитку творчої діяльності учнів.
З 4 по 7 березня 2019 року у навчальному закладі проходили  Дні професії «Кухар.Кондитер». Програма цього заходу передбачала проведення вікторин, конкурсів, круглого столу «Вплив харчових добавок на здоров’я людини», шоу-програми «Кулінарія - поклик душі», виставка стіннівок.
4 березня у фойє училища учні демонстрували відео презентації з професії «Кухар.Кондитер». Захоплення та зацікавленість з вивчення своєї професії учні показали при проведенні кулінарної вікторини «Професійна розминка»  В цей же день проведена виставка стіннівок «Ми за здорове харчування».
5 березня  були проведені міні-конкурси «Овочева композиція» та «Відкинь зайве» між командами «Веселий кухар», «Веселі овочі» та «Чудові кухарі».
Учням групи четвертого курсу було дано завдання дослідити на прикладі кока-коли та чіпсів вміст харчових добавок. Крім цього, учні проводили соціологічне опитування згідно анкет про харчування. В опитуванні взяли участь 105 учнів Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва.
Завершенням другого Дня професії стало проведення круглого столу.
6 березня цікаво та змістовно була проведена шоу – програма « Кулінарія – поклик душі», сповнена  оригінальними конкурсами та завданнями. Учні професії «Кухар. Кондитер» усіх курсів навчання проявили свої найкращі таланти: акторські, співочі, але в першу чергу – професійні навички і здібності.
Учасники здивували своєю майстерністю  готувати і подавати страви національної кухні.
Учні показали, що в професії кухаря завжди знайдеться місце фантазії та творчості.
Завершилися Дні професії підведенням підсумків та нагородженням учасників.