15.03.2019
Семінар-тренінг «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі.

12 березня 2019 року на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся обласний семінар-тренінг «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі (впровадження українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування»)». У заході прийняли участь педагоги з підготовки робітничих кадрів на базі коледжу та закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львова та  Львівської області, голова обласного методичного об’єднання «Інформатика та комп’ютерна техніка» завідувач лабораторією інформатизації НМЦ ПТО у Львівській області Саноцька М.Р., роботодавці та соціальні партнери, учні груп: КД-2.100, 2.91, 3.75. Семінар складався з двох частин: теоретичного блоку та практичного блоку.
Під час роботи  семінару  було розглянуто ряд актуальних питань. Про основні тенденції впровадження та використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі розповіла Піх Ольга Зіновіївна – викладач предмета «Інформаційні системи і технології в комерційній діяльності». Майстер виробничого навчання Яворська Людмила Вікторівна підняла проблему інклюзії в сучасній освіті. Познайомила присутніх з методикою навчання і адаптації учнів з особливими освітніми потребами. Гендерні стереотипи, гендер в деталях розглянула у своїй доповіді викладач предмета «Підприємницька діяльність» Лагоцька Ганна Михайлівна Роботодавці і соціальні партнери порушили питання особистісно-орієнтованого підходу при працевлаштуванні випускників. Практичний блок заходу складався з тренінгу , у якому взяли участь учні груп КД-2.100, 2.91, 3.75. Методом жеребкування учні об’єднались у команди. Кожне питання тренінгу розглядалось у вигляді презентації. Під час тренінгу учні мали змогу поспілкуватись між собою, висловити свої думки щодо запропонованих тем для обговорення, обмінятись ідеями і головне – це навчитись працювати в команді. А всі учасники семінару обговорили такі проблемні питання: впровадження інноваційних інтерактивних технологій у практику роботи педагога, використання нових освітніх  технологій та глобальної мережі Інтернет при підготовці фахівців з різних професій, проблеми роботи з учнями з особливими потребами, особисто-орієнтовані підходи при працевлаштуванні випускників, зупинились також на напрямках методичної роботи, пошуку нових сучасних освітніх ідей, інноваційних педагогічних технологій  при роботі з молоддю.
Учасники відзначили високий рівень організації заходу і висловили подяку директорові Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу Балущак Ганні Федорівні та всім працівникам коледжу, які прийняли участь в організації та проведенні такого змістовного і актуального заходу.