19.04.2019
Семінар викладачів основ галузевої економіки та підприємництва

Недостатньо тільки отримати знання;
їх треба застосувати.
Недостатньо тільки бажати;
треба діяти.
Йоганн Вольфганг фон Гете

16 квітня 2019 року на базі Рава-Руського професійного ліцею відбувся семінар викладачів основ галузевої економіки та підприємництва на тему: «Професійна спрямованість викладання економічних дисциплін у закладах професійної (професійно-технічної) освіти».
У роботі семінару взяли участь викладачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Сердюк Галина Єфремівна та адміністрація, педагогічні працівники Рава-Руського професійного ліцею.
Мета семінару - вивчення досвіду практичного застосування різних методів і форм проведення уроків економічних дисциплін з метою підвищення їх професійної спрямованості.
Із вступним словом до присутніх звернулась методист Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області Сердюк Галина Єфремівна, яка ознайомила учасників із програмою семінару, окреслила основні завдання і мету заходу. 
Із вітальним словом до учасників семінару звернувся директор Рава-Руського професійного ліцею Лень Андрій Степанович, який розказав присутнім про історію та здобутки освітнього закладу.
За планом роботи розглянуті наступні питання:
1. Завдання викладача економічних дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти щодо удосконалення рівня економічної освіти учнів у сучасних умовах.         
Доп. методист Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області Сердюк Галина Єфремівна.
2. Викладання економічних дисциплін у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та їх професійне спрямування.
Доп. Сокіл Любов Степанівна, викладач ДНЗ «Львівське ВПХУ».
3. Методика проведення практичних робіт з предмета «Основи галузевої економіки та підприємництва».                                                           
Доп. Малащук Галина Михайлівна, викладач основ галузевої економіки та підприємництва Рава-Руського професійного ліцею.
Учасники семінару побували на відкритому уроці з предмета «Основи галузевої економіки та підприємництва» на тему: «Амортизація основних фондів», який провела викладач основ галузевої економіки та підприємництва Рава-Руського професійного ліцею Малащук Галина Михайлівна.
Окрім того, під час семінару викладачі активно ділились власним досвідом роботи, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені впродовж засідання, яке пройшло в робочій та дружній атмосфері. Учасники семінару щиро вдячні за гостинність господарям   Рава-Руського професійного ліцею.

Матеріал підготувала керівник методичного об’єднання викладачів основ галузевої економіки та підприємництва Львівської області, Сокіл Л.С.