08.05.2019
Захист випускних кваліфікаційних робіт у Стрийському ВХПУ

3 травня у Стрийському вищому художньому професійному училищі відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт учнів за професією «Живописець». Цей важливий для училища і для учнів день відзначився піднесеним настроєм, справжнім вибухом творчого натхнення і цілою низкою позитивних емоцій!
До уваги Державної кваліфікаційної комісії були представлені живописні роботи у різних техніках -  батік, олійний живопис, витинанка, розпис на склі, графіка, настінний розпис. Випускники виконували як копії робіт відомих мистецьких творів, так і творчі роботи. Незалежно від тематики і техніки виконання, всі роботи порадували комісію і гостей заходу належною якістю, майстерністю і високим професійним рівнем. Особливою відзнакою «За найкращу дипломну роботу» художньою радою училища була нагороджена  робота «Чотири стихії» Руслана Городецького, виконана у техніці витинанки.
На захист, окрім батьків учнів та випускників попередніх років, були запрошені:  Михайло Дмитрович Кучер, приватний підприємець і голова випускної кваліфікаційної комісії,  Святослав Леонтійович Мартинюк, завідувач кафедри художнього дерева Львівської національної академії мистецтв,  Валентина Борисівна Гузюк, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.
Подаровавши гіпсове погруддя Нікколо да Уццано, учні випускної групи зробили несподіваний і приємний сюрприз присутнім гостям та колективу училища, за що їм велика подяка.
Цього дня неможливо було стримати емоції та сльози радості! Дякуємо нашим учням за те натхнення, яке вони нам дарують своїми досягненнями  і бажаємо успіху у їх подальшій діяльності!