21.06.2019
Захист випускних кваліфікаційних робіт у Стрийському ВХПУ

14, 18 і 20 червня 2019 року відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт у групах  за професією «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник».  До уваги комісії були представлені зачіски, стрижки та художній манікюр, які виконали учні під керівництвом майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін.
Учні  продемонстрували талант і велику любов до обраної професії, фахову майстерність, практичні вміння та навички. Випускники виконали зачіски згідно тем випускних кваліфікаційних робіт з урахуванням сучасних тенденцій моди, типу зовнішності своїх моделей, модних кольорів та актуальних тем сьогодення. Також для створення цілісного образу моделей були підібрані відповідні  костюми. Необхідно зазначити, що учні  не боялися експериментувати з новими ідеями, напрямами, матеріалами, техніками, що  позначилося на вдосконаленні їх художньо-професійної майстерності. Цікаві і неповторні моделі, оригінальні і довершені образи, які дивують і зачаровують одночасно. Випускники продемонстрували свої творчі роботи в різних напрямках нашого сьогодення.
Члени комісії зауважили високий рівень фахових компетенцій та творчий підхід до виконання дипломних проектів.
Дорогі випускники!  Щиро бажаємо вам: щастя, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації творчих задумів і планів!