02.07.2019
Нарада-семінар представників роботодавців та заступників директорів ЗП(ПТ)О
2 липня 2019 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області відбулася спільна нарада-семінар представників роботодавців та заступників директорів ЗП(ПТ)О на тему: «Стан, перспективи та виклики впровадження дуальної форми навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини».
Європейський досвід та реалії дуальної освіти Німеччини презентував комерційний директор Фонду Горста Роґуша - Екгард Керайн. Він ознайомив учасників заходу з законодавчою базою щодо впровадження дуальної освіти в Німеччині, окреслив загрози та можливості, що постають перед закладом освіти при впровадженні такої форми навчання.
Про стан впровадження елементів дуальної освіти в систему підготовки робітничих кадрів у ЗП(ПТ)О області повідомив директор НМЦ ПТО у Львівській області Бобко Володимир Миколайович.
Голова асоціації «Кластер Будіндустрія» Ростислав Вороновський ознайомив присутніх із роботою кластера та інформував про шляхи взаємодії працівників будівельних підприємств і закладів ПТО щодо забезпечення дуальної форми навчання.
Про створення на базі НМЦ ПТО у Львівській області навчально-тренінгового центру «Дуальна освіта - дієве партнерство» та підтримку даного проекту Фондом Горста Роґуша повідомила заступник директора НМЦ ПТО у Львівській області Наталія Рибак
В ході засідання учасники семінару обмінялися досвідом з формування партнерських взаємовідносин із замовниками робітничих кадрів щодо впровадження елементів дуальної форми навчання.