25.09.2019
команда Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування на з ХХІІ Чемпіонаті України СПУ фіналі відбуркових турів 2018-2019 року

20 вересня 2019 року з чудовим настроєм, І командним місцем та з численною кількістю перемог  повернулася команда Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування з ХХІІ Чемпіонату України СПУ фіналу відбіркових турів 2018-2019 року, що відбувався в м. Києві.

Досягнення учасників:

ВІЗАЖНИЙ НАПРЯМОК:
Бешта Ліна (учениця другого курсу):
І місце в номінації "Смокі айс (креативний)"
І місце в номінації "Весільний креативний макіяж"
І місце  - "Full Fashion (повний образ)"
Засадна Ганна (учениця другого курсу):
І місце в номінації "Весільний комерційний макіяж"
ІІ місце в номінації "Смокі айс (комерційний)"
ІІ місце  - "Креативний макіяж"
Чучко Владислава (учениця):
І місце в номінації "Подіумний макіяж",
ІІ місце  - "Full Fashion (повний образ)
ІІІ місце - "Смокі айс (креативний) 
Артеменко Вікторія (учениці третього курсу):
ІІ місце в номінації "Весільний комерційний макіяж",
Мельник Анастасія (учениця третього курсу):
ІІ місце в номіції "Смокі айс (креативний)"
ІІ місце в номінації "Весільний макіяж (комперційний)
Пшик Ольга (майстер виробничого навчання):
ІІ місце в номінації  "Весільний креативний макіяж"
Горайчук Іванна (майстер виробничого навчання):
І місце в номінації "Подіумний макіяж";
ІІ місце - "Смокі айс (креативний)"

 
ПЕРУКАРСЬКИЙ НАПРЯМОК:
Дубовик Анна (учениця третього курсу):
І місце в номінації "Коктельна зачіска з елементами плетіння":
І місце в номінації "Подіумна зачіска";
ІІІ місце - "Весільна зачіска на довгому волоссі".
Калужняк Вікторія (учениця третього курсу):
І місце в номінації "Коктельна зачіска з елементами плетіння";
Мищишин Ольга (учениця третього курсу):
ІІ місце в номінації "Весільна зачіска";
ІІ місце в номінації "Жіноча стрижка";
ІІ місце в номінації "Фантазійна зачіска з елементами плетіння";
ІІІ місце в номінації "Салонна зачіска".

Міндюк Анастасія:
І місце в номінації "Салонна зачіска";
ІІ місце в номінації "Коктельна зачіска з елементами плетіння".
Токарська Валентина:
ІІІ місце в номінації "Коктельна зачіска з елементами плетіння";
Гілевич Олег (учень третього курсу):
ІІІ місце в номінації "Жіноча стрижка";
Лутчин Арсен:
ІІІ місце в номінації "BarBer EXPErt в силі Fade".
Гевак Іванна:
І місце в номінації "Чоловіча стрижка".
Вовк Василина (учениця другого курсу):
ІІІ місце в номінації "Кудрі та хвилі".

Гринчук М.:
ІІ місце в номінації "Жіноча комерційна стрижка"
ІІІ місце в номінації "Full Fashion чоловічий";
Гордєєва Юлія:
                    ІІІ місце в номінації "Коктельна зачіска з елементами плетіння".
Вороцянка Тетяна (майстер виробничого навчання):
І місце в номінації "Кудрі та хвилі";
ІІ місце в номінації "Жіноча салонна стрижка";
ІІІ місце в номінації "Фантазійна зачіска з елементами постижерних виробів".

МАНІКЮРНИЙ НАПРЯМОК:
Федишин Марта (учениця):
І місце в номінації "Постер "Кадр інстаграм на коротких нігтях":
ІІІ місце - "Декорування предмету".


Дипломом кращого тренера нагороджені майстери  виробничого навчання Потурай Анна та Солтис Галина.