03.10.2019
Обласний семінар з «Охорони праці» професійних (професійно – технічних) навчальних закладів

03 жовтня 2019 року на базі НМЦ ПТО у Львівській області відбувся обласний семінар з «Охорони праці» на тему: «Зміни до Положення про порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».
    У семінарі взяли участь 53 представники професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, начальник відділу нагляду в АПК та СКС Курило В.М., начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Проць І.Е, та  методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Шкуропацька Наталія Василівна.
    Метою семінару було ознайомлення зі змінами до Порядку розслідування та обліку нещасних  випадків,  професійних захворювань та аварій на виробництві та підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період.
    Семінар відкрила методист НМЦ ПТО у Львівській області Шкуропацька Наталія Василівна, яка привітала учасників семінару, акцентувала увагу на важливості теми семінару,  ознайомила з планом роботи.
За планом роботи були розглянуті такі питання:
1. Основні вимоги до нового Положення про порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві ( Доповідач – В.М. Курило, начальник відділу нагляду в АПК та СКС ).
2. Підготовка до нового опалювального сезону ( Доповідач – І.Е. Проць, начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки ).
3. Обговорення та підведення підсумків семінару (Доповідач – Шкуропацька Наталія Василівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області ).
    По завершенню семінару учасники мали можливість обговорити зміни до Порядку розслідування та обліку нещасних  випадків,  професійних захворювань та аварій на виробництві.