25.02.2020 09:30:00

Семінар-практикум викладачів іноземної мови ЗП(ПТ)О на тему: «Мотивація навчальної діяльності учнів як важливий фактор формування предметних компетентностей на уроках іноземної мови»

детальніше

25.02.2020 10:00:00

«Розвиток професійних компетентностей учнів на уроках виробничого та теоретичного навчання»

детальніше

21.10.2019
НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

16 жовтня 2019 року в Департаменті освіти і науки Львівської обласної держадміністрації відбулась науково-практична конференція на тему: «Професійна освіта та зайнятість осіб з особливими потребами: інноваційні підходи».

Для вирішення освітніх питань учнів з особливими потребами в системі профтехосвіти було залучено багато представників, які мають дотичність до цієї теми. Серед учасників конференції виступила і директор ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» Ірина Бурак з доповіддю на тему: «Інклюзивна освіта у професійній освіті: реалії, проблеми, перспективи».

Питання інклюзивної освіти сьогодні є надзвичайно актуальним, тому впровадження інклюзивної моделі в систему профтехосвіти відбувається стрімкими темпами. Завдяки спільним зусиллям можна досягти успіху і допомогти своїй країні ставати кращою.

Щиро дякуємо організаторам за чудову дискусію та висвітлення актуальних питань.