25.02.2020 09:30:00

Семінар-практикум викладачів іноземної мови ЗП(ПТ)О на тему: «Мотивація навчальної діяльності учнів як важливий фактор формування предметних компетентностей на уроках іноземної мови»

детальніше

25.02.2020 10:00:00

«Розвиток професійних компетентностей учнів на уроках виробничого та теоретичного навчання»

детальніше

08.11.2019
У ДНЗ «Ставропігійському вищому професійному училищі м. Львова» відбувся семінар перукарів

5 листопада 2019 року на базі Ставропігійського   вищого професійного училища м. Львова  відбувся обласний семінар викладачів та майстрів виробничого навчання перукарського профілю на тему: «Використання інноваційних методів  роботи при виконанні жіночих  та чоловічих зачісок і стрижок у перукарському мистецтві».

У семінарі взяли участь : адміністрація Ставропігійського ВПУ м.Львова, методист Навчально-методичного центру Сердюк Галина Єфремівна, старший викладач Львівської філії Київського університету культури Букавин Любов Герасимівна, 26 педагогічних працівників із 14 професійно-технічних навчальних закладів Львівської області.

Відкрила семінар Сердюк Галина Єфремівна, методист НМЦ ПТО у Львівській області, яка розповіла про підготовку професій для сфери  послуг  у закладах професійної освіти Львівської області, зокрема, перукарського профілю, привітала учасників, акцентувала увагу на актуальності та важливості теми семінару  та ознайомила з планом роботи.

Привітала учасників семінару директор Бурак Ірина Валентинівна, яка розповіла про підготовку професій у Ставропігійському   вищому професійному училищі м. Львова», відзначила їх актуальність, зосередила увагу на перспективах їх підготовки.

За планом роботи розглянуто наступне:
1. Майстер – клас з виконання « Сучасної чоловічої  стрижки»
провела майстер виробничого навчання, викладач професійно- теоретичної підготовки Ставропігійського  ВПУ  м. Львова Михайлів Юлія Валеріївна.

2. Доповідь із презентацією «Інноваційний урок виробничого навчання як сучасна форма якісної підготовки кваліфікованого робітника»
доповідачі майстри виробничого  навчання  ВПУ №19 м. Дрогобича Борачок Уляна Володимирівн,  Анреійко Маряна  Зеновіївна.

3. Показ колекції зачісок  вечірнього  стилю виконали учні під керівництвом майстра виробничого навчання Ставропігійського ВПУ м. Львова  Михайлів Юлії Валеріївни.

4. Доповідь із презентацією «Сучасні технології  фарбування волосся та догляд  за ним виконала майстер виробничого навчання МЦПТО ХМД  м. Львова Жеватченко Алла Леонідівна.

5. Показ колекції фантазійних  зачісок «Осіння феєрія» виконали учні під керівництвом майстра виробничого навчання Ставропігійського ВПУ  м. Львова Михайлів Юлії Валеріївни.

6. Доповідь на тему: «Сьогодення  та  перспективи   перукарського  мистецтва. Участь у конкурсі «Галицький талант» учнів та педагогів закладів професійної освіти , який відбувся у жовтні   2019 року у м. Львові.
доповідач Букавин Любов Герасимівна, старший викладач «ЛФКУК».

7. Методист Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області Сердюк Галина Єфремівна акцентувала увагу присутніх на проведенні Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «ВОРЛДСКІЛС УКРАЇНА».

Відбувся обмін досвідом роботи педагогічних працівників закладів професійної(професійно-технічної )освіти області з теми семінару.
Присутні на семінарі схвалили досвід роботи майстра виробничого навчання,  викладача Ставропігійського ВПУ №  м. Львова щодо використання інноваційних методів навчання при виконанні жіночих та чоловічих зачісок і стрижок у перукарському мистецтві, зазначили, що успіх у підготовці фахівців значною мірою залежить від умілого володіння системою інноваційних методів навчання, оптимальними прийомами  їх застосування.

Учасники семінару ознайомилися з належною  у Ставропігійському  ВПУ  м.Львова матеріально-технічною базою  для підготовки професій перукарського профілю, подякували господарям за гостинність.