11.12.2019 10:00:00

Семінар викладачів зарубіжної літератури на тему «Культурологічний підхід до аналізу художнього тексту на уроках зарубіжної літератури».

детальніше

17.12.2019 11:00:00

Семінар бібліотекарів на тему «Модернізація бібліотеки закладу професійної (професійно-технічної)освіти–інвестиція в інтелектуальний потенціал НЗ»

детальніше

27.11.2019
Обласний семінар «Інформатизація освіти в Україні»

20.11.2019 року педагоги методичного об`єднання «Комп`ютерна техніка та інформатика» закладів професійної та професійно-технічної освіти Львівщини були запрошені для участі в обласному семінарі «Інформатизація освіти в Україні». Семінар проводився представниками фірм Lenovo та  Microsoft в Україні. Семінар складався з теоретичної частини та workshop.
У теоретичній частині семінару учасникам було презентовано обладнання фірми Lenovo. Микола Антонюк (керівник напрямку персональних комп `ютерів Lenovo  в Україні ) у своїй доповіді познайомив присутніх з продуктами та рішеннями для освіти компанії Lenovo. Він підкреслив, що  фірма пропонує своїм клієнтам інноваційні технології, що дозволяють викладачам та учням впевнено використовувати рішення та  можливості щодо впровадження  інноваційних технологій в освітній процес. Також продемонстрував найкращий персональний комп`ютер  для освітніх задач, який поєднує в собі оптимальність, продуктивність і безпеку та розказав про технології нового покоління і презентував єдиний пристрій для організації конференцій THINKSMART Hub 500.  Учасники семінару також  прийняли участь у workshop від компанії Microsoft в Україні. Ніна Кутузова ( керівник освітніх програм) познайомила з освітніми продуктами Microsoft  та змінами у навчанні, які відбуваються зараз та про можливості отримання сертифікатів про участь у навчанні від компанії Microsoft в Україні.
Всі присутні погодились з думкою, що ми маємо виховати покоління, готове до працевлаштування в майбутньому, до навчання впродовж всього життя. Тому трансформація ринку праці неможлива без якісної освіти, яка передбачає проектне навчання, фліповані класи, взаємодію та командну роботу і особистісно-орієнтоване навчання.