03.12.2019
Другий етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

На виконання Указу Президента України  від 30.09.2010 № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 571, листа Міністерства освіти і науки України від 30.09.2019 № 1/9-615 «Про проведення Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», п. 11 Заходів департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації на 2019 рік, наказу департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації від 19.10.2019 № 05-01/405 «Про проведення Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти» та з метою сприяння піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка 30 листопада 2019 року на базі Державного навчального закладу «Львівське вище професійне художнє училище» відбувся другий (обласний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини.
Під час урочистого відкриття Конкурсу з привітальним словом виступили: виконуюча обов’язки директора  Державного навчального закладу «Львівське вище професійне художнє училище» Осипович Л. Я., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Тимоць М. В. та учні  навчального закладу.
У конкурсі взяли участь 143 учні із 50 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області.
    Конкурс проводився як творче змагання учнівської молоді, яка має певний рівень знань з української мови та літератури не тільки в межах навчальної програми, а й виявляє знання мовних тонкощів, знає творчу спадщину Т. Г. Шевченка, володіє письмовим зв’язним мовленням, а також демонструє творчий підхід до розв’язання мовних проблем.
    Переможці другого (обласного) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини візьмуть участь у третьому (фінальному) етапі Конкурсу.