05.03.2020
Семінар – практикум

04 березня 2020 року у ДНЗ «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва» на базі навчально-практичного центру «TRIORA» та «POLIMIN – HUB» відбувся семінар – практикум  «Робота в  навчально-практичних центрах на засадах компетентнісного підходу  серед майстрів виробничого навчання та викладачів з орієнтацією на ефективну професійну діяльність». В роботі семінару брали участь  представники НМЦ ПТО у Львівській області, ТОВ «TRIORA», ДПП «Фомальгаут-Полімін», 22 майстрів виробничого навчання та викладачів навчальних закладів будівельного профілю.

 З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва В.Й. Адашинський, який акцентував увагу на важливості соціального партнерства навчальних закладів професійно-технічної освіти з виробниками сучасних будівельних матеріалів.

Для учасників семінару були проведені майстер–класи:  «Технологія влаштування підлоги з водо та електро підігрівами з матеріалами  ТМ «Полімін»  з використанням  компетентнісного підходу», «Формування фахової компетентності при декоративному оздобленні матеріалами ТМ «TRIORA» , посилання професійних якостей майбутнього фахівця».

Співпраця з навчально-практичними центрами сприяє досягненню якісної підготовки фахівців, здатних до ефективної професійної роботи.