10.03.2020
Я ще не все тобі сказав, Україно! Володимир Івасюк

Я ще не все тобі сказав, Україно! 

Володимир Івасюк

Майбутнього немає у нації,

яка не пам’ятає свого минулого

 і не шанує своїх героїв

У Львівському вищому професійному художньому училищі шанують Героїв України і пам’ятають про них. Учні та працівники освітнього закладу систематично беруть участь у позанавчальних заходах, як у стінах училища, так і по різних локаціях нашого міста, зокрема вшановують пам’ять видатних особистостей нашого краю.  4 березня 2020 р. композитору Володимирові Івасюку мав би виповнитись 71 рік (народився 04.03.1949 р.).

З цієї нагоди у ДНЗ «Львівське ВПХУ» згідно з програмою позанавчальної діяльності училища, зокрема програмою національно-патріотичного виховання, проведено низку заходів, які є складовою інформаційно-просвітницького проекту «Україна має ким пишатися». В рамках цього проекту учні довідуються про видатних постатей України, зокрема нашого міста і краю: Івана Франка і Андрея Шептицького, Соломію Крушельницьку і Ігоря Білозіра, Андрія Кузьменка і Василя Сліпака, Володимира Івасюка…

В навчальних групах проведено виховні години, бесіди на теми:  

-         «Володимир Івасюк – митець, який надто любив Україну (група №204, класний керівник Тимків М.О.)»;

-         «Я ще не все тобі сказав, Україно!» (група №104, кл. керівник Сокіл Л.С.);

-         «Володимир Івасюк – композитор, співак, особистість (група №102, кл. керівник Вовк Х.І.)»;

-         «Володимир Івасюк – геніальний син України (група №101, кл. керівник Нестерук Л.І.)».

4 березня в училище завітав академічний інструментальний ансамбль «Високий замок» з концертною програмою «Світанок весни», в рамках якої лунали пісні Володимира Івасюка, які невпокореною птахою витали над актовою залою...

Формуванню національної свідомості учнів і поваги до історії України сприяла також поїздка учнів групи №102, №104 разом з Сокіл Л.С. до місця вічного спочинку Володимира Івасюка, щоб віддати шану його таланту. Класні керівники разом з учнями неодноразово бувають на Личаківському цвинтарі, який трактують, передусім, як музей під відкритим небом, зокрема де вшановують пам’ять відомих львів’ян. 

Метою виховного заходу є ознайомити учнів з життєвим та творчим шляхом геніального сина України, композитора, співака -  Володимира Івасюка; виховувати в молоді почуття національної свідомості і відповідальності, формувати громадянську позицію крізь призму життєвого прикладу музиканта та плекати почуття любові до рідної землі, свого народу.