16.10.2020
Відкриття пам’ятного знаку у Стрию

 

 

14 жовтня 2020р. у сквері по вул. Юрія Липи у Стрию відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку Герою України, Герою Небесної Сотні Юрію Дяковському.

 

Пам’ятний знак має вигляд тризуба в 3D-форматі. Проект пам’ятного знаку був розроблений викладачем Стрийського ВХПУ Павлом Сеньком. У матеріалі проект реалізував учасник АТО, майстер виробничого навчання Стрийського вищого художнього професійного училища  Дмитро Лебеденко, за технічної підтримки майстрів виробничого навчання Володимира Татарина та Андрія Гаврильціва, а також учнів училища за професією «Електрогазозварник, коваль ручного кування».

 

Заходи розпочалися з Панахиди за загиблими, спільної молитви та освячення пам’ятного знаку. Після чого, під виконання твору «Святий Боже» Галицького академічного камерного хору до підніжжя пам’ятника поклали гірлянди слави та квіти від імені усіх присутніх.

Опісля хвилиною мовчання усі присутні пом’янули Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО/ОСС воїнів національного визвольного боротьби та всіх українців, які віддали життя за незалежність нашої держави.

 

Пишаємося тим, що колектив Стрийського ВХПУ долучився до створення та реалізації проекту пам’ятного знаку Герою України!