12.11.2020
ОНЛАЙН-ВЕБІНАР ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва

 

Час вимагає змін і в роботі з соціальними партнерами. 12 листопада  2020 р. відбувся перший навчальний онлайн-вебінар з компанією ТДВ Siniat Ukraine на тему: « Гіпсокартон PLATO та Фіброцементні плити Cementex». Вебінар відбувся на базі Вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва. Участь у вебінарі взяли близько 40  майстрів з виробничого навчання та викладачів спецпредметів будівельних професій з Львівської області.

Siniat є частиною Etex Group, глобального концерну з виробництва та продажу будівельних матеріалів, що має представництва по всій Європі, Африці і Південній Америці. 

У будівництві гіпсокартон є одним з найпопулярніших оздоблювальних матеріалів. Легкість обробки та простота монтажу дозволяють якісно виконувати роботи з ним навіть непрофесійним будівельникам.

          300 учасників мали змогу не тільки ознайомитись із новинками будівельних матеріалів, дистанційно побувати на будівельних майданчиках компанії , пройти навчання з монтажу гіпсокартону та фіброцементних плит , але і отримати   навчальні сертифікати. Родзинкою навчального семінару став розіграш подарунків.(грошових сертифікатів на 10000,15000,20000 грн).