04.01.2021
Чемпіонат світу з перукарського мистецтва

 

 

У 2020 році в Парижі вперше в історії Чемпіонат світу з перукарського мистецтва відбувся в онлайн режимі. У ньому взяли участь понад 1000 учасників з 50 країн світу. 

Онлайн роботи майстри-перукарі подавали до 15 листопада 2020 року. Всі роботи були виконані на манекен головах. Необхідно було надіслати по три фотографії кожної роботи.

Уперше в збірну команди перукарів України увійшли майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Зокрема, майстри виробничого навчання Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування Галина Солтис ( тренер Ірина Цюра) і Тетяна Терлецька (тренер Юлія Матвійчук).

Результати Чемпіонату були оголошені 01.01.2021 в онлайн режимі. Збірна України в командному заліку посіла третє місце. Українські майстри здобули 23 призових місця.

Майстер виробничого навчання  Галя Солтис   посіла 7 місце в номінації Ladies fashion gala style (71 учасник ) та 9 місце в номінації Ladies fashion salon style (112 учасників) в Чемпіонаті в OMC Hairworld 2020 "ONLINE".

Схвальні відгуки членів журі отримали роботи майстра виробничого навчання Тетяни Терлецької в номінаціях Ladies Fashion Gala Style та Ladies Fashion Bridal Style.