15.02.2021
Онлайн-семінар викладачів основ галузевої економіки і підприємництва ЗП(ПТ)О Львівщини

15 лютого 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти Львівщини спільно з представником Фонду Горста Рогуша (Німеччина) Лесею Доскуч за допомогою застосунку Zoom (онлайн) проведено семінар для викладачів основ галузевої економіки і підприємництва професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області.

Співпраця Фонду з НМЦ ПТО у Львівській області тісно зав`язалась, насамперед, щодо імплементації елементів дуальної системи освіти. Адже, як пригадуємо, «основним завданням дуальної форми навчання є усунення основних недоліків традиційних форм і методів навчання майбутніх кваліфікованих робітників, подолання розриву між теорією і практикою, та підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно-відмінних форм навчання».

Учасники мали нагоду познайомитись з програмою курсу “Успіх можна спланувати”, яка передбачає дивитись в майбутнє з великими можливостями, вчить як запобігти професійному вигоранню, грамотно планувати свій тайм-менеджмент, розвивати мотивацію, а також розкриває поняття бенчмаркінгу, коучингу та ін.

На завершення семінару затвердили перспективи курсу підвищення кваліфікації викладачів економічних дисциплін.