29.03.2021
Онлайн-навчання викладачів економічних дисциплін

22-26 березня 2021 року завдяки співпраці НМЦ ПТО у Львівській області та Фонду Горста Рогуша відбулось онлайн-навчання викладачів економічних дисциплін професійних (професійно-технічних) закладів Львівської області «Професійне самовдосконалення викладача економічних дисциплін. Підприємницькі стратегії та інструменти» за матеріалами тренінгу Екхарда Керайна "Успіх можна спланувати".

Під час навчання учасники мали змогу визначити та розкрити основні засади поняття самомотивації та планування, як організації сучасного освітнього простору, маркетингові технології і педагогічні інновації в сфері економіки, при підготовці майбутніх фахівців професійних (професійно-технічних) закладів Львівщини. А також основні принципи тайм-менеджменту, складові успішного коучингу та способи запобігання професійному вигоранню.

Завдяки доступному, змістовному матеріалу, дотриманому балансу теорії і практики під час заняття, всі учасники отримали матеріал для вдосконалення та підвищення свого фахового рівня та розвитку, можливість успішно діяти в технологічному швидкозмінному середовищі.