01.04.2021
Онлайн-вебінар на тему: «Альманах кращих практик виховної роботи»

 01.04.2021 р. на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся онлайн-вебінар на тему: «Альманах кращих практик виховної роботи», участь в якому взяли начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти Пикус Іван Олексійович та близько 50 заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини.

Під час вебінару  обговорили розвиток професійних компетентностей, знання виховної роботи, фахових методик та технологій; формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності; використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі; мовленнєву, комунікаційну та емоційно-етичну компетентність.

Організатор семінару Дмитришин Галина Михайлівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області окреслила основні напрямки організації і методики виховної  роботи в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Із доповідями також виступили :

1. Шевчук Руслана Богданівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг». Тема: «Формування художньо-естетичної компетентності здобувачів освіти закладах професійної (професійно-технічної) освіти».

2. Качур Роксолана Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботиЛьвівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Тема: «Партнерство та співпраця, як ефективний компонент формування виховного середовища».

3. Голаєвич Ольга Валентинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Рава-Руського професійного ліцею. Тема: «Зміна ціннісних орієнтацій молоді та постійна мотивація, як шлях до успіху».

 

Власне, увесь напрацьований матеріал стане підсиленням розвитку науково-технічного напряму в навчально-виховній діяльності та допоможе створенню науково-методичної бази для підвищення творчого потенціалу молоді та професійної компетентності педагогічних працівників.