07.04.2021
Вебінар щодо онлайн підключення Microsoft Office 365 (A1) в ЗП(ПТ)О Львівщини. Використання Інтернет-інструментів Microsoft у навчальному процесі

 

07.04.2021 р. у застосунку MS TEAMS відбувся вебінар в рамках Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» за підтримки Міністерства освіти і науки України спільно з компанією Microsoft.

Участь у вебінарі взяли відповідальні особи за розгортання пакету програм Microsoft Office 365 (A1) для закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини, координатори зі сторони Програми EU4Skills, а саме фахівці з координації в регіонах України Анатолій Безпалюк,  Тетяна Довбуш, тренер з розгортання MS Office 365 (A1) викладач Професійно-технічного училища №44 м. Миргорода  Сергій Сидоренко та організатори і модератори вебінару від НМЦ ПТО у Львівській області Мирослава Саноцька, Зоряна Детчак-Климович.

В режимі реального часу учасники вебінару мали змогу здійснити реєстрацію в системі та створення профілю глобального адміністратора; підключити домени до облікових записів ЗП(ПТ)О Львівщини;  навчитися створювати шаблони з користувачами та завантажувати їх до панелі глобального адміністратора; здійснювати додаткові налаштування (скидання паролю, створення груп, налаштування персональної сторінки); заповнювати форму верифікації навчального закладу для отримання ліцензії на продукти MS Office 365 (А1); активувати безкоштовну підписку Microsoft Office 365 після верифікації.

 

Координатори Програми EU4Skills та учасники вебінару від ЗП(ПТ)О Львівщини відзначили високий рівень організації заходу та висловили подяку організаторам та модераторам від НМЦ ПТО у Львівській області за теплу і дружню атмосферу, яка панувала між присутніми.