08.04.2021
Завершився ІІ етап конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар» серед здобувачів ЗП(ПТ)О

 

7 квітня в режимі онлайн на виконання наказу Департаменту освіти і науки ЛОДА від 01.04.2021р. «Про проведення  І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів  закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2021 році з професії «Перукар» в рамках Заходів департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації на 2021 рік» відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу  фахової майстерності з професії «Перукар» .

 Участь у конкурсі взяли здобувачі освіти із чотирнадцяти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області.

Конкурс проводився у два тури: виконання завдання з професійно-теоретичної підготовки та виконання практичної частини. 

Теоретичний тур передбачав виконання тестових завдань на комп’ютері. У  практичному турі конкурсанти виконували завдання за номінацією «Сучасна зачіска на основі стилю «Ретро 60-х років», на виконання якого було виділено 2.5 астрономічні години.

Оцінка робіт здійснювалась висококваліфікованими журі.

 Голова журі: Цюра Ірина Євгенівна - міжнародний суддя Світової організації перукарів ОМС .

Заступник голови журі: Вахнянин Валентина Володимирівна  – власниця салону краси «VALENTINO», член регіональної ради з питань професійної освіти при голові Львівської ОДА.

Члени журі:

Коцур Леся Михайлівна – менеджер підприємств сфери послуг, директор «FESHN STUDIO».

Зінченко Людмила Романівна – експерт Комітету стандартів салонів краси, сертифікований суддя Асоціації БЮТІ.

Мотиль Світлана Ярославівна – директор салону «Мотиль»ОК.

За підсумками конкурсу призові місця розподілились на:

1)    Ферцович Ірина – Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова.

2)    Томків Олена – Львівське вище професійне училище побутового обслуговування.

3)    Столяр Ярина – Вище професійне училище №29 м. Львова.

Учасники, які посіли призові місця отримають фінансову підтримку, а також всім учасникам будуть вручені подарунки та аксесуари.

Варто зазначити, що Ферцович Ірина представлятиме Львівщину у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться 13-15 квітня на базі Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі. Віримо в перемогу та бажаємо успіхів.

Дякуємо усім учасникам, майстрам, моделям, журі, оргкомітету і звісно керівникам закладів професійної професійно-технічної освіти Львівської області.