29.04.2021
Установчий вебінар щодо фінської підтримки реформ професійної (професійно-технічної) освіти в Україні

 

У рамках проєкту «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» Міністерством освіти і науки України спільно з Національним агенством Фінляндії з питань освіти (EDUFI) 27 - 28 квітня 2021 року  було проведено установчий  вебінар  щодо фінської підтримки реформ професійної (професійно-технічної) освіти  в Україні; використання сучасних освітніх програм, розроблених на компетентнісній основі;  представлення заходів із розробки навчального плану:основних цілей та команди експертів, а саме модульно - компетентнісний навчальний план: практичний досвід Фінляндії; роль структури навчального плану для забезпечення гнучкості; підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

 Під час вебінару було презентовано досвід Фінляндії щодо сучасної підготовки педагогічних працівників закладів П(ПТ)О, їх підвищення кваліфікації, цифровізації в закладах професійної  освіти Фінляндії, базові дослідження з навчання педагогів, а також майбутні навчання педагогічних працівників та план заходів  EU4Skills в Україні. 

Участь у вебінарі взяли  представники НМЦ ПТО у Львівській області  Рибак Н.Б.,  Саноцька М.Р., Василина С.І. , педагоги та адміністрація пілотних закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини, а саме: ВПУ № 34 м. Стрия, ВПУ № 19 м. Дрогобича та ВПУ № 29 м. Львова.

Програма вебінару та порядок денний за посиланнями:

 

https://drive.google.com/file/d/1c3WKwxu03zXKyB7VmjzpWLopExazU3CY/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1etd6_-2H3ps7USbECa-3Bp0WF9c9cv1K/view?usp=sharing