27.05.2021
Онлайн-навчання потенційних кандидатів у експерти кваліфікаційних центрів

 

27 травня 2021 року стартувало онлайн-навчання чергової групи потенційних кандидатів у експерти кваліфікаційних центрів.

Установчу ZOOM-зустріч з учасниками навчання провів заступник голови Національного агентства кваліфікацій (НАК) Володимир Ковтунець , який акцентував увагу на ролі експертів у створенні ефективної системи діяльності кваліфікаційних центрів, покликаних забезпечити потреби ринку праці у фахових працівниках.

 

 

Сподівання на те, що учасники заходу разом з Агентством долучаться до процесу становлення Національної системи кваліфікацій висловила у своєму зверненні і член НАК Тетяна Семигіна.

В свою чергу, учасники онлайн-курсу коротко розповіли про сподівання на результат від навчання, а також про власний досвід. Символічно, що першими підключилися до розмови представники Сходу і Заходу нашої держави: Зінаїда Назарець (Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Харківській області)  та Олександра Пікарось (Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області).

Зокрема, пані Назарець поцікавилася можливістю створення кваліфікаційних центрів на базі закладів професійної освіти, а також алгоритмом цього процесу. У відповідь Володимир Ковтунець зазначив, що з урахуванням пом’якшення карантинних обмежень Національним агентством кваліфікацій плануються виїзні консультаційні засідання у регіонах – зокрема, і в Харкові, звідки прозвучало запитання.

Це вже п'ята група потенційних кандидатів у експерти кваліфікаційних центрів, навчання яких організовує Національне агентство кваліфікацій. Якщо до навчання у перших трьох групах щоразу запрошувалося 50-60 учасників з числа потенційних кандидатів, що заповнили відповідні анкети-запити, то до минулої групи було запрошено більше 100 слухачів, а нині – вже майже 120 потенційних кандидатів у експерти.

Навчання, у ході якого буде проведено 12 семінарів, триватиме з 27 травня по 23 червня. 2021 року.