02.06.2021
Відкритий відбірковий тур чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу та моделювання брів «Золотий лев-2021»

 

2 червня 2021 року у м. Львові у Палаці мистецтв відбулася  Національна виставка індустрії краси «Дзеркало моди – 2021». В рамках виставки традиційно проходив Відкритий відбірковий тур чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу та моделювання брів  «Золотий лев-2021», де щорічно змагаються найкращі майстри індустрії краси не тільки України а й міжнародного рівня. У цьому заході, вже  традиційно, взяли участь учні, майстри виробничого навчання, 8 ЗП(ПТ)О Львівської області, в яких навчаються перукарському мистецтву, зокрема:  ВПУ №29 м. Львова,  Львівського ВПУ побутового обслуговування, Міжрегіонального центру ПТО ХМД м. Львова,  Львівського ВПУ торгівлі та сфери послуг, Ставропігійського ВПУ м. Львова,  Стрийського ВПХУ, Сокальського ПЛ, Червоненського ПЛ.

 

Учні та майстри виробничого навчання професійних (професійно-технічних) освітніх закладів Львівщини показали високий рівень підготовки і здобули призові місця у різних номінаціях, зокрема:

        Львівське ВПУ побутового обслуговування отримали кубки Гран Прі «Краща команда серед навчальних закладів Львівщини» та «Кращий майстер», 56 призових місць, з них:

28 - серед учнів та майстрів виробничого навчання перукарського напряму, 21 - візажного напряму,

7 здобули манікюрники.

        Ставропігійське ВПУ майстер виробничого навчання Юлія Михайлів з блискучим результатом отримала кубок «Гран-прі» та дипломи переможця у номінаціях:
      - «Жіноча комерційна стрижка на довгому волоссі»;
      - «Авторська чоловіча салонна стрижка»;
      - «KM fashion look жіночого образу»;
      - «Фарбування Expert Blond»;
      - «Модний чоловічий образ Street style»;
      - «Комерційна жіноча салонна стрижка»;
      - «Весільна зачіска ОМС І виду»;
      - «Весільна зачіска ІІ виду».
      Також вітаємо ученицю Наталію Петришин із дипломом переможця у номінації «Сучасна салонна зачіска».

        Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг здобули перемогу:

-   у номінації «Весільна зачіска» - за І місце Ваврух Христину, (майстер в/н Чайковська З.І.);

-   у номінації «Сучасна чоловіча стрижка» - за ІІ місце Саприкіну Дарію, (майстер в/н Домбровська І.В.); за ІІІ місце Холод Олену, (майстер в/н Ільницька М.В.);

-   у номінації жіноча укладка «Коктельна зачіска» - за V призове місце Шкоруді Зоряні, (майстер в/н Чечіль Н.М.);

-   у номінації «Сучасні текстури» - за ІІІ місце майстра в/н Домбровську І.В.

   

    Міжрегіональний центр ПТО ХМД м. Львова отримали почесні призові місця:

-       у номінації «Barber Expert в стилі Fade” три призових місця;

-       у номінації «Фантазійна зачіска Пастиж» 1 - призове місце;

-       у номінації «Голівудська хвиля» 1-  призове місце;

Учасників підготували майстри виробничого навчання: Заставна І. Д., Гураль В. М., Грабовська Н. В., Кшик Т. І., Горнецька В. Р., Купчинська Л. В., Гірняк О. В.

    ВПУ № 29 м.Львова здобули багато перемог у номінаціях:

   - Таканаєва Наталія І місце – чоловіча повсякденна стрижка;

   - Мочерад Орися І місце – весільний комерційний макіяж;

   - Зеліско Діана І місце – модна жіноча укладка «Голівудська хвиля»;

   - Осипчук Тетяна І місце – жіноча комерційна стрижка на довгому волосі;

   - Сидір Тетяна ІІ місце – жіноча комерційна стрижка на довгому волосі;

   - Лилик Тетяна ІІІ місце – жіноча комерційна стрижка на довгому волосі;

   - Мочерад Орися ІІІ місце – макіяж «color smoky eyes»;

   - Столяр Ярина IV місце – сучасна зачіска «Світське життя»;

   - Дутка Лілія IV місце – модна жіноча укладка «Голівудська хвиля»;

   - Федик Ярина IV місце – модна жіноча укладка «Голівудська хвиля»;

- Ковалко Соломія V місце – модна жіноча укладка «Голівудська хвиля»;

- Кулик Уляна V місце – фантазійна зачіска з елементами постижерних виробів.

    Стрийське ВХПУ приймали участь 5 учнів  у чемпіонаті у різних номінаціях:

-       "Модна жіноча укладка Голівудська хвиля";

-        «Макіяж smoky eyse класичний за правилами ОМС»;

-        «Креативний макіяж за правилами ОМС»;

-        «Класичне  моделювання брів». 

-       учениця Косюра Анна здобула І місце у номінації "Креативний макіяж за правилами ОМС" категорія учні.(майстер В/н Мущинка Г.М.);

-       Урбанська Аліна здобула  ІІ місце в номінації "Класичне моделювання брів" категорія юніор (майстер В/н. Грещук О.П.).

А також училище отримало диплом подяку за активну участь у конкурсі "Золотий Лев".

    Сокальський професійний ліцей участь у номінації «Авторська салонна чоловіча стрижка – юніор» взяв учень Шушняк Денис Володимирович - з професії "Перукар (перукар-модельєр)", підготувала майстер виробничого навчання  Харчук Наталія Михайлівна.

    Червоненське ВПУ участь у номінації «Коктельна зачіска з елементами плетіння» взяла учениця Савчук Христин, підготувала майстер виробничого навчання Хедик Надія.

Судді міжнародного класу високо оцінили роботи учнів та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти в якості тренерів, і в якості учасників конкурсу.

    Вітаємо з перемогою і бажаємо нових творчих ідей та здобутків.