08.10.2021
Практичний семінар : Пілотування навчальної програми з професії «Кухар»
5-7 жовтня 2021 року на базі Вищого професійного училища 29 м.Львова відбувся практичний семінар : Пілотування навчальної програми з професії «Кухар» в якому взяли участь представники керівництва та педагогічного персоналу закладів професійної (професійно-технічної) освіти, у яких апробується навчальна програма з професії «Кухар» та експерти і фасилітатори проєкту EU4Skills.
З вітальним словом виступили :
Вікторія Карбишева - Керівник експертної групи з питань змісту та забезпечення якості освіти Директорату професійної освіти МОН України;
Олег Паска - Директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністації;
Роман Стецький - директор ВПУ 29 м.Львова.
Директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска привітав представників фінської делегації та зазначив важливість обміну досвіду для реформування професійної освіти. Співпраця з Фінляндією сприятиме підготовці викладачів та майстрів виробничого навчання до впровадження нових, заснованих на компетентнісному підході стандартів освіти. Сучасна професійна освіта вимагає нового бачення та швидкого реагування на виклики ринку праці, добре підготовлені педагоги – один із факторів якісних змін.
Учасники семінару обговорили досвід пілотування та виклики, разом попрацювали над адаптацією навчальної програми для ЗП(ПТ)О, а також отримали підтримку та поради від експертів.