22.12.2021
Відкриття навчально-практичного центру "Перукарське мистецтво"
22 грудня 2021 року у ВПУ №29 м. Львова було відкрито навчально-практичний центр "Перукарське мистецтво", який складається з трьох навчально-виробничих майстерень та кабінету професійно-теоретичної підготовки. На базі сучасного НПЦ здобувачі освіти будуть мати можливість одержати первинну професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації з професій "Перукар (перукар-модельєр)", "Манікюрник", "Візажист", "Педикюрник".
В актовій залі з вітальним словом звернувся до колективу директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА - Олег Паска, а також привітання звучали від начальниці відділу професійної освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради - Олени Грицак, директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області - Володимира Бобка, депутата Львівської обласної ради - Сергія Дзядика, заступниці голови постійної депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та іновацій - Параскевії Дворянин та інших гостей.
Висловлюємо щиру подяку за співпрацю власниці салону-краси "VALENTINO" - Валентині Вахнянин, представникам модельної школи STARKIDS, школи танцю Едельвейс, школи естрадного мистецтва Karparation та представникам торгових марок: Damira, Estel Acme profesional Raywell. Фотографу Наталії Речинські, відео оператору Тарасу Хріну.