07.06.2022
Вебінар викладачів та майстрів виробничого навчання професій автомобільного та деревообробного напрямів ЗП(ПТ)О Львівської області

 

07.06.2022р. за допомогою сервісу  Zoom відбувся вебінар, організований Руханською Іриною Романівною, методистом Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області,   викладачів та майстрів виробничого навчання професій автомобільного та деревообробного напрямів ЗП(ПТ)О Львівської області на тему:  «Розбудова інформаційного простору сервісами Googl. Googl-сайт, як засіб узагальнення професійного досвіду педагога», до роботи в  якому  долучилися більше 100 педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини.

Під час засідання було продемонстровано, розроблені Іриною Романівною, Googl-сайти «Автотранспорт» та «Деревообробка».

Існує досить багато сервісів за допомогою яких педагог може інтенсифікувати процес навчання, створювати інтерактивні опорні конспекти, інструментарій для актуалізації знань і т.д..

Для того, щоб зробити процес навчання та підготовку до нього багатостороннім  можна використати Google Сайт.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ САЙТ МОЖЕ ДОПОМОГТИ ПЕДАГОГУ У РОЗВ’ЯЗАННІ ТАКИХ ЗАВДАНЬ:

1. Пошук і підбір матеріалів, необхідних для організації й удосконалення освітнього процесу. Посилання на готові електронні довідкові матеріали, що знаходяться в мережі Інтернет.

2. Формування мультимедійної бази матеріалів, у якій зосереджені різні види подання навчального матеріалу – текстового, аудіо- і відеоматеріалу. Це урізноманітнить освітній процес, що покращить сприйняття і засвоєння інформації.

3. Створення електронних навчально-методичних комплексів предмету. Педагог має можливість ознайомити дітей з новою інформацією й оперативно внести необхідні доповнення до навчально-методичних матеріалів.

4. Підвищення кваліфікації педагога. Це здійснюється за рахунок аналізу науково-методичної літератури в Інтернеті, вивчення сучасних досягнень, наукових досліджень, і можливості спілкування з колегами різними засобами електронного зв’язку.

5. Навчально-виховний потенціал. Учні мають змогу працювати з цим ресурсом не тільки у закладі освіти, а й удома. Усе це забезпечує підвищення культури використання Інтернет-технологій і дозволяє спілкуватися, обмінюватися думками, навчальними доробками

Інформація на сайтах постійно оновлюється,  доступ відкритий та знаходиться за посиланням:

АВТОТРАНСПОРТ https://sites.google.com/view/transport-pto/

ДЕРЕВООБРОБКА  https://sites.google.com/view/ptolviv-derevo/

ФІЗИКА  https://sites.google.com/view/fizikapto/