07.06.2022
Oнлайн-семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини
7 червня 2022 року відбувся онлайн-семінар Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області на тему: «Супровід здобувачів освіти з числа соціально-незахищених категорій у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини у воєнний час». Координатор - Галина Дмитришин, методист НМЦ ПТО у Львівській області.
У семінарі взяли участь .
Із вступним словом виступили Іван Пикус, начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації та Наталія Рибак, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.
Про особливості організації роботи та завдання ювенальної превенції Національної поліції України розповіла Ольга Ковальчук, начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП у Львівській області, капітан поліції.
Із організацією роботи служб у справах дітей щодо здійснення соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування ознайомив Роман Хлопецький, заступник начальника служби, завідувач сектором соціально-правового захисту дітей служби у справах дітей Львівської обласної військової адміністрації.
Про особливості роботи з учнями із соціально-незахищених категорій розповіли також Наталя Наконечна, начальник відділу організації рекрутингу та партнерства в сфері зайнятості Львівського обласного центру зайнятості; Ольга Голаєвич, заступник директора з навчально-виховної роботи Рава-Руського професійного ліцею; Наталія Комарницька, заступник директора з навчально-виховної роботи Вищого професійного училища No29 м. Львова.