16.09.2022
Семінар викладачів та майстрів виробничого навчання з перукарського напрямку

16 вересня 2022 року на базі ВПУ №29 м. Львова відбувся онлайн-семінар викладачів та майстрів виробничого навчання з перукарського напрямку на тему : «Підготовка до XXV ювілейного Чемпіонату України СПУ з перукарського мистецтва. Проведення майстер класів», у якому взяли участь більше 30 викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області.

Семінар організувала методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Шкуропацька Наталія Василівна.

Відповідно до програми було розглянуто наступні питання:

1. «Проведення майстер класу з постригання чоловічої сучасної модельної стрижки, подальше укладання в форму та зачіску» Святослав ЗАЯЦЬ, Директор «FAT TONYS BARBERSHOP».

2. Обмін досвідом конкурсного руху та участі в чемпіонаті у Парижі, Анна ОСТАПЮК, стиліст, Старійшина в Спілці професіоналів України в індустрії краси. Дипломант чемпіонату світу. Майстер міжнародного класу.

3. «Рух в салонах краси 2022 року. Сучасні послуги які популярні в 2022 році» Валентина ВАХНЯНИН, Директорка салону краси «VALENTINO».

4. «Обговорення умов участі у номінаціях з макіяжу. Обговорення всіх умов та недоліків при поданні матеріалу готових робіт до XXV ювілейного Чемпіонату України СПУ» Ольга СТЕЦЬКІВ, міжнародний суддя ОМС.

5. Виконання колекції «Сучасна вулична мода ENERG» Майстри виробничого навчання ВПУ № 29 м. Львова Гладиш Ірина Ярославівна, Войтович Галина Євгенівна, Мочерад Орися Миронівна, Ільницька Маріанна Маріанівна.

6. Підведення підсумків Наталія Шкуропацька, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.

З хорошим настроєм та піднесеним ентузіазмом було завершено зустріч!