15.11.2022
Вебінар викладачів предмета «Охорона праці та керівників цивільного захисту» закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області

 

15 листопада 2022 року за допомогою сервісу Zoom відбувся вебінар  викладачів предмета «Охорона праці та керівників цивільного захисту» на тему: «Організація безпечного навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти» у якому взяли участь більше 57 викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області.

 

          Вебінар організувала методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Шкуропацька Наталія Василівна.

 

 

          Відповідно до програми підвищення кваліфікації було розглянуто наступні питання:

1. «Мінна небезпека та наслідки війни», Шкуропацька Наталія Василівна, методист НМЦ ПТО у Львівській області;

2. «Вимоги законодавства з питань техногенної безпеки та цивільного захисту. Порядок проходження навчання посадових осіб», Сукач Юрій Григорович, завідувач пункту (НМ у місті Львові);

3. «Основні вимоги пожежної безпеки та захисту населення при радіаційній загрозі»,  Гамулець Ігор Богданович,   викладач-методист, Львівські міські курси ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ (ІІ КАТЕГОРІЇ)

Під час вебінару було озвучено засади протимінної діяльності в Україні, правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, та надано рекомендації щодо дій населення при радіаційній загрозі. Велику увагу було приділено техногенній безпеці та цивільному захисті населення.