16.05.2023
Розробка та імплементація освітніх програм

16 травня 2023 року відбувся семінар-практикум на тему: «Вимоги створення моделі освітньої програми на основі освітніх стандартів розроблених за компетентісною парадигмою» з професій «Агент з організації туризму», «Агент з постачання», «Кравець».
В семінарі взяли участь 40 учасників, серед яких заступники керівників, методисти та педагоги закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини.
З доповідями виступили Наталя Рибак, заступниця директора НМЦ ПТО у Львівській області, Марія Коваль, методист НМЦ ПТО у Львівській області.
Під час заходу було надано рекомендації щодо впровадження нових підходів до розробки освітніх програм відповідно до Законодавства України та Європейського простору професійної освіти, основні етапи підготовки планування на основі результатів навчання, традиційну та студенто-орієнтовану траєкторію навчання та те, як розвинути важливі навички hard skills та soft skills.
З досвіду, щодо особливостей та якості розробки орієнтовної освітньої програми з професії «Агент з організації туризму», поділився Максим Припутень, викладач Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.
У ході проведення зустрічі учасники мали змогу попрацювати в робочих групах, де відбулися жваві дискусії щодо складання структурної частини та складових освітньої програми з професій.