13.09.2023
Вебінар викладачів предмета «Охорона праці та інженерів з охорони праці» закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області

13 вересня 2023 року за допомогою сервісу Zoom відбувся вебінар  викладачів предмета «Охорона праці та інженерів з охорони праці» на тему: «Організація роботи з питань охорони праці у закладах професійної (професійно-технічної) освіти» у якому взяли участь більше 66 представників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області.

          Вебінар організувала методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Наталія Шкуропацька.

          Відповідно до програми підвищення кваліфікації було розглянуто наступні питання:

1. «Загальні вимоги з питань охорони праці»,  Бринь Лариса Володимирівна, начальник відділу з питань безпеки праці північного регіону Управління інспекційної діяльності у Львівській області західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

2. «Організація та порядок проходження навчання посадових осіб», Сукач Юрій Григорович, завідувач пункту (НМ у місті Львові);

3. «Підготовка до осінньо - зимового періоду закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області», Струтинська Галина Євгенівна,   головний Державний інспектор відділу з питань безпеки праці північного регіону Управління інспекційної діяльності у Львівській області західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

4. «Положення про атестацію педагогічних працівників 2023 року», Шкуропацька Наталія Василівна, методист НМЦ ПТО у Львівській області;

Під час вебінару було приділено велику увагу проходженню курсів з охорони праці та надано рекомендації щодо проведення інструктажів.