15.02.2024
Обласний навчально-практичний семінар будівельного напряму

15 лютого 2024 року на базі Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва відбувся обласний навчально-практичний семінар викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання будівельного напряму на тему: «Механізоване нанесення штукатурки».

 

 

 

          38 учасників семінару мали змогу ознайомитися з сучасними будівельними технологіями за сприяння представників ремонтно-будівельної компанії «КАПІТЕЛЬ» та компанії будівельних матеріалів ТМ «ЄВРОЗІТ». Захід відбувався на базі нового навчально-практичного центру будівельного напрямку. З вітальним словом про важливість організації таких заходів до учасників звернулася Марія Поліщук, директор Львівського вищого професійного училище комп’ютерних технологій та будівництва, зазначивши, що це чудова нагода поспілкуватися, обмінятися досвідом й розширити співпрацю із соціальними партнерами.

          Олег Матвійчук, керівник відділу ремонтно-будівельної компанії «КАПІТЕЛЬ», розповів про історію створення компанії, перспективи розвитку будівельної галузі, затребуваність у підготовці кваліфікованих робітників будівельних професій  та про ефективну  співпрацю із ЗП(ПТ)О Львівщини.

          Представники компанії ТМ «ЄВРОЗІТ» ознайомили з прогресивними технологіями у виробництві оздоблювальних матеріалів, асортиментом та характеристиками продукції. Представники ремонтно-будівельної компанії «КАПІТЕЛЬ» Олександр Бондаренко та Юрій Гірін провели майстер-клас з питань виконання робіт на штукатурній станції Kaleta 5: підготовка поверхонь, вибір матеріалу, запуск штукатурної станції, особливості роботи та технічні характеристики, нанесення та розрівнювання штукатурної суміші.

 

          До майстер-класу долучилися також здобувачі освіти з професії «Штукатур».

Семінар організований методисткою вищої категорії Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Валентиною Гузюк.

 

          Безумовно, що такі заходи надихають, мотивують до підвищення своїх професійних компетентностей.