15.02.2024
Відкриття Навчально-практичного центру з професій зварювального напрямку

15 лютого 2024 року у Бориславському професійному ліцеї відкрили Навчально-практичний центр з професій зварювального напрямку. Це сучасний освітній простір для виробничого навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації та надання послуг закладом освіти за зварювальним спрямуванням. 

 

 

Загальна вартість проєкту становить понад 4 млн грн. З них більш як 3, 8 млн грн надала Львівська ОВА відповідно до Програми розвитку освіти Львівської області з обласного бюджету. За ці кошти здійснили капітальний ремонт майстерні, закупили обладнання та матеріали.

Внесок спеціального фонду Бориславського професійного ліцею становив 120 тис. грн.

 У відкритті Навчально-практичного центру з професій зварювального напрямку взяли участь директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска, начальник відділу інновацій, професійної, фахової передвищої та вищої освіти ДОН Львівської ОВА Івана Пикус, депутат Львівської обласної ради Ростислав Добош, заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації, міський голова Ігор Яворський, керівник місцевої служби зайнятості Галина Цибенко, представники роботодавців міста, представники навчально-методичного центру професійно-технічної освіти та керівники закладів професійної освіти Дрогобича, Стрийщини, Меденич, Нового Роздолу і Львова.