18.04.2024
Майстер-клас «Застосування краєзнавчого принципу у формуванні ключових компетентностей здобувачів освіти ЗП(ПТ)О на уроках географії»

18.04.2024 року відбувся майстер-клас «Застосування краєзнавчого принципу у формуванні ключових компетентностей здобувачів освіти ЗП(ПТ)О на уроках географії».

 

Метою майстер-класу було ознайомлення з теоретичними основами педагогічного краєзнавства як з одним із засобів професійного росту викладачів та визначення його ролі в освітньо-виховному процесі, який поєднаний з пізнавальною екскурсією м. Львовом та його історією яка була насичена цікавою інформацією та незабутніми враженнями. Історичний та панорамний краєвид Високого замку та одне з найвизначніших місць Львова і головний греко-католицький храм міста - Собор святого Юра, святиня, яка входить до переліку об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, різні за архітектурними типами каплиці родин горілчаного короля Бачинського, підприємця-вірменина Кшешуновича, поляків Адамських, Кисельків та Моледзінських; Поле Героїв України та символічна могила командувача УПА Р. Шухевича; Орфей з лірою на могилі визначної української оперної співачки всіх часів С.Крушельницької та багато інших цікавих фактів які надихають своєю історією мали змогу відвідати та почути їхню історію викладачі географії закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини.