25.06.2024
Реалізація проекту SEQUA «Швидкі навички для працевлаштування»

25 червня 2024 року відбулась підсумкова зустріч щодо реалізації проекту SEQUA «Швидкі навички для працевлаштування», який тривав у Львівській області в період з 01.12.2023р. - 31.05.2024р.

 

До виконання даного проекту було залучено 5 ЗП(ПТ)О, а саме:

1.    ВПУ № 29 м. Львів;

2.    ВПУ № 34 м. Стрий;

3.    ВПУ № 19 м. Дрогобич;

4.    Золочівський професійний коледж;

5.    Львівський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 

При виборі навчальних закладів враховувались пропозиції МОНУ, наявність ліцензій з видом освітньої діяльності «Перепідготовка», наявність сучасної матеріально-технічної бази та досвідчений педагогічний персонал для  організації навчання дорослого населення, зокрема із числа ВПО, УБД, тимчасово непрацюючих.

 

Визначення професій для перепідготовки та підвищення кваліфікацій слухачів, враховувались запити регіональних потреб економіки та задоволення особистих бажань учасників навчального процесу.

 Навчання проводилось з 9 професій «Електрогазозварник», Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Електромонтажник силових мереж і обладнання», «Тракторист-машиніст кат. А1, Е1, Е2, Д1 та за 3-ма частковими кваліфікаціями з професії «Швея», «Електрогазозварник» і «Плиточник-облицювальник».

Було сформовано 13 груп, де навчались і було успішно випущені 178 слухачів.

Випускники отримали документи державного зразка – свідоцтво  та сертифікати від проекту.

Найбільше слухачів у Львівському центрі ПТО ДСЗ, а саме: 79 осіб із 6-ти професій.

 

Працевлаштовано на 31.05.2024р. – 123 особи (70%): 10 оформлені, як ФОП.

 

 

Реалізація проекту SEQUA «Швидкі навички для працевлаштування» стала успішною, як для вразливих груп населення, які здобули професію та працевлаштовуються чи відкривають ФОП, так і для економіки області, де є гостра потреба в робочих руках. Завдячуючи проекту, мрія багатьох випускників здійснилася.