23.01.2019 11:00:00

Проведення навчань на тему: «Нова колекції фарб Sniezka Platinium» для викладачів та майстрів виробничого навчання з професії «Маляр»

детальніше

24.12.2015
Навчально-практичний семінар для майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки будівельного профілю

23 грудня 2015 року на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» у рамках роботи Навчально-практичного центру «Śnieżka» відбувся навчально-практичний семінар для майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки будівельного профілю навчання за темою «Виконання оздоблювальних робіт будівельними матеріалами ТМ Śnieżka, ТМ Foveo Tech».

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова Ірина Бурак, яка відзначила, що співпраця навчального закладу і ТзОВ «Снєжка-Україна» розпочалася у грудні 2013 року, логічним продовженням якої було відкриття у 2014 році Навчально-практичного центру «Śnieżka», що мало на меті  підготовку й підвищення кваліфікації майстрів за сучасними технологіями та матеріалами ТМ Śnieżka, а також підвела підсумки річної співпраці ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» та ТзОВ «Снєжка-Україна».

Крім того до аудиторії звернувся директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Володимир Бобко. У своєму виступі він особливу увагу звертав на соціальне партнерство між навчальними закладами та підприємством.

Подальша програма семінару передбачала теоретичну й практичну частини. Так, було презентовано навчальні посібники з використання продукції ТМ Śnieżka, ТМ Foveo Tech, розроблені працівниками ТзОВ «Снєжка-Україна». Після перерви консультанти з лакофарбової продукції ТзОВ «Снєжка-Україна» Олег Балаким та Віталій Голубець провели майстер-клас з практичного навчання щодо використання будівельних матеріалів ТМ Śnieżka, ТМ Foveo Tech.

Із заключним словом виступила методист НМЦ ПТО у Львівській області Валентина Гузюк, яка зазначила, що така форма співпраці робить можливим удосконалення своїх навичок роботи. Навчання поєднує в собі як теоретичні, так і практичні заняття за такими спеціальностями: «Маляр» «Штукатур» та «Столяр». Навчально-практичні семінари дають змогу здобути необхідні для роботи знання та навички у будівельній галузі за сучасними технологіями.

По завершенню навчання слухачі й учні отримали сертифікат, що підтверджує їхню спеціалізацію.