08.09.2017
Нарада директорів ПТНЗ з питань виконання регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників

Сьогодні, 8 вересня, у приміщенні департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації відбулася нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів з питань виконання регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників.

У ході проведення наради також було розглянуто низку інших питань. Зокрема, директор департаменту Любомира Мандзій поінформувала про передачу майна закладів профтехосвіти з державної в обласну комунальну власність. «Обласна рада до кінця цього року готова виділити з бюджету необхідні кошти для реєстрації майнових прав і оформлення правовстановлюючих документів, що є першочерговою умовою процедури передачі майна», - повідомила Любомира Степанівна.

Заступник директора департаменту Ігор Гайдук розповів про впорядкування штатних розписів, підняття тарифних розрядів та плату за комунальні послуги.

Директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Володимир Бобко звернув увагу присутніх на особливості організації навчально-виховного процесу, підготовку учнів ПТНЗ до здачі зовнішнього незалежного оцінювання. На завершення Володимир Миколайович поінформував про досягнення учнів області у Всеукраїнських конкурсах.