12.10.2017
Стрийське вище художнє професійне училище на ХІХ Фестивалі перукарського мистецтва «Галицький талант»

06.10.2017р. у Львівському Палаці Мистецтв відбувся ХІХ Фестиваль перукарського мистецтва «Галицький талант». Участь у фестивалі взяли більшість професійно-технічних навчальних закладів, які навчають своїх учнів професії перукаря. Серед учасників були і учні Стрийського вищого художнього професійного училища  - Яворів Христина, Лиска Софія, Корницька Анна, Фишньович Лілія, Харик Василина. Готували учнів до участі у фестивалі майстри виробничого навчання Качур Христина Ігорівна та Микитин Лілія Василівна.

На перукарському фестивалі наші учні експонували колекцію робіт під назвою «Свобода самовираження». Образ кожної моделі був детально продуманим, від зачіски до одягу та макіяжу.

Члени журі фестивалю відзначили високий професійний рівень виконання зачісок і нагородили училище дипломом і кубком за оригінальність ідеї втілення образу в рамках Фестивалю перукарського мистецтва «Галицький талант». Ученицю Фишньович Лілію за високий рівень професійних умінь та навичок нагороджено сертифікатом на навчання у Львівському коледжі Київського університету культури і мистецтва, а майстра виробничого навчання Микитин Л.В. почесним дипломом за креативність та професійну майстерність в індустрії краси.