25.12.2017
Відкритий урок в/н на тему: «Організація та проведення презентацій» у групі за професіями «Адміністратор; оператор комп’ютерного набору»

14 грудня 2017 року в Бориславському професійному ліцеї відбулися відкриті уроки виробничого навчання на тему: «Організація та проведення презентацій» у групі за професіями «Адміністратор; оператор комп’ютерного набору» (майстер виробничого навчання Паращак Іванна Богданівна) та «Процес приготування, презентації та подачі кави» у групі за професіями «Кухар; офіціант; бармен» (майстер виробничого навчання Бубнова Ольга Іванівна).

Інтегрований заключний інструктаж пройшов у формі ділової гри «Проведення презентації», на якому учні адміністратори демонстрували розроблену ними рекламну продукцію для ресторанів міста Борислава, а юні бармени у перерві організували «каву-брейк» для гостей. Гостям презентували різноманітну подачу кави та пропонували скуштувати ту каву, яку вони вподобали.

Були запрошені методист з НМЦ ПТО у Львівській області Рик Оксана Миколаївна.Серед запрошених також були роботодавці-ресторатори. м. Борислав та смт. Східниця, працівники ліцею та сусідніх ПТНЗ.

Після обговорення уроків з доповіддю виступила викладач спецпредметів кулінарного профілю Кігічак Стефанія Миколаївна, яка ознайомила присутніх із сучасним професійним обладнанням барів. А роботодавці провели співбесіди з учнями.