12.12.2018 10:00:00

Навчально–практичний семінар майстрів виробничого навчання, викладачів спецпредметів деревообробних професій

детальніше

05.02.2018
Відкриття навчально-практичного центру ІТ-технологій

02 лютого 2018 року в державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій» урочисто відкрито навчально-практичний центр ІТ-технологій.

На заході були присутні представники Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради, керівники підприємств та організацій, працівники та учні училища. З вітальним словом виступили директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Бобко Володимир Миколайович, депутат Львівської міської ради Кужелюк Юрій Анатолійович, директор навчально-виробничого підприємства «Рейтар-Плюс» Зборовський Євген Іванович та директор училища Парійчук Іван Володимирович.

Навчально-практичний центр ІТ-технологій має майстерні із сучасним обладнанням, використовує у своїй роботі новітні технології і спрямований на професійно-практичну та професійно-теоретичну підготовку учнів, слухачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також підвищення кваліфікації фахівців для ІТ-галузі.

Під час відкриття центру присутні ознайомились із роботою навчально-виробничих дільниць «Оперативної поліграфії» та «Ремонту та обслуговування комп’ютерної техніки», побачили зразки друкованої продукції, створені учнями закладу.