23.01.2019 11:00:00

Проведення навчань на тему: «Нова колекції фарб Sniezka Platinium» для викладачів та майстрів виробничого навчання з професії «Маляр»

детальніше

07.03.2018
Обласний семінар викладачів «Охорони праці» професійних навчальних закладів

6 березня 2018 року на базі Львівського ВПУ харчових технологій відбувся обласний семінар викладачів «Охорони праці» на тему: «Попередження виробничого травматизму у закладах професійної (професійно-технічної) освіти».

У семінарі взяли участь 33 викладачі професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, доктор педагогічних наук, професор НУ «Львівська політехніка» та методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.

Метою семінару було узагальнення та систематизація знань з питань виробничого травматизму та професійних захворювань в професійних (професійно-технічних) навчальних закладах Львівської області.

Семінар відкрила методист НМЦ ПТО у Львівській області Шкуропацька Наталія Василівна, яка привітала учасників семінару, акцентувала увагу на актуальності та важливості теми семінару,  ознайомила з планом роботи.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася директор Львівського ВПУ харчових технологій Склярчук Наталія Степанівна.

За планом роботи були розглянуті такі питання:

1. Інноваційні педагогічні технології в організації навчання учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів ( Доповідач – Сушенцева Лілія Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор НУ «Львівська політехніка»).

2. Причини і наслідки виробничого травматизму у закладах професійної (професійно-технічної) освіти ( Доповідач – Огоновська Марія Григорівна, Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова, викладач).

3. Основні заходи щодо попередження та усунення причин виробничого травматизму і професійних захворювань ( Доповідач – Фецак Надія Михайлівна, Олеський професійний ліцей, викладач).

4.Організація охорони праці в навчально-практичному кухарському центрі (Доповідач – Брийовська Тетяна Петрівна, Львівське ВПУ харчових технологій, викладач)

5. Обговорення та підведення підсумків семінару. (Доповідач – Шкуропацька Наталія Василівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області).

По завершенню семінару учасники мали можливість обмінятись досвідом профілактики виробничого травматизму та  формування високої культури безпеки праці.