23.01.2019 11:00:00

Проведення навчань на тему: «Нова колекції фарб Sniezka Platinium» для викладачів та майстрів виробничого навчання з професії «Маляр»

детальніше

02.04.2018
Семінар «Використання сучасних інформаційних засобів при викладанні будівельних дисциплін» у ДНЗ «Львівське ВПХУ»

28 березня 2018 р. на базі Львівського вищого професійного художнього училища відбувся семінар спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Львівській області.

У рамках ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Столяр будівельний» майстри виробничого навчання столярної справи ПТНЗ Львівщини, що супроводжували учнів на конкурс, мали змогу взяти участь у семінарі «Використання сучасних інформаційних засобів при викладанні будівельних дисциплін».

Традиційно, з вітальними словами виступила Гузюк Валентина Борисівна, методист вищої категорії Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, а організаційні питання обговорила та ознайомлення із навчальним закладом та його навчально-матеріальною базою здійснила заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Львівське ВПХУ» Осипович Любов Ярославівна.

Семінар включав доповідь викладача спецдисциплін будівельного профілю Тимків Марії Олексіївни, яка детально розповіла про організацію навчально-виробничого процесу з учнями професії «Реставратор виробів з дерева, столяр», а також сесію запитань-відповідей та обговорення досвіду здійснення підготовки фахівців столярної справи у таких ПТНЗ як ВПУ №19 м. Дрогобич, ДНЗ «Львівське ВПХУ», Львівське ВПУ дизайну та будівництва, Новояворівського ВПУ, Ставропігійського ВПУ м. Львова, Львівське ВППУ, Олеського професійного ліцею, Нижанковицького професійного ліцею, Боринського професійного ліцею народних промислів та ремесел, ХПТУ ім. Й. Станька.

Практичний психолог ДНЗ «Львівське ВПХУ» Жежнич Тетяна Ярославівна організувала трейнінг «Професійна мобільність», під час якого учасники обговорили актуальні питання підвищення кваліфікації майстрів, а також питання професійної самореалізації.