23.01.2019 11:00:00

Проведення навчань на тему: «Нова колекції фарб Sniezka Platinium» для викладачів та майстрів виробничого навчання з професії «Маляр»

детальніше

03.04.2018
Участь Міжрегіонального центру ПТО художнього моделювання і дизайну м. Львова у заключному етапі відкритого профорієнтаційного заходу «Марафон професі

Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова взяв участь у заключному етапі відкритого профорієнтаційного заходу «Марафон професій» для учнів загальноосвітніх шкіл області, який проводив обласний центр зайнятості. Майстри виробничого навчання кравецького та перукарського напрямів Центру разом із своїми учнями успішно презентували професії: «Перукар-модельєр», «Кравець», «Закрійник». Були представлені колекції повсякденних зачісок для школярок, вечірніх зачісок на манекенголовах з використанням пастижерних виробів. Учні нашого закладу демонстрували  колекції одягу «Ренесанс» та «Рисич». Під час цього заходу транслювалися відеоролики та презентації фотографій, на яких висвітлювалися кращі роботи та здобутки учнів та майстрів МЦПТОХМД м. Львова у різних конкурсах професійної майстерності!