20.04.2018
Обласний семінар викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання з професії «Агент з організації туризму. Адміністратор»

19.04.2018р. на базі Олеського професійного ліцею відбувся обласний семінар викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання з професії «Агент з організації туризму. Адміністратор» на тему: «Інноваційно-компетентістний підхід до підготовки у закладах професійної (професійно-технічної) освіти майбутніх фахівців туристичної сфери».

У семінарі взяли участь викладачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Львова та області, адміністрація Олеського професійного ліцею.
Семінар відкрила методист вищої категорії НМЦ ПТО у Львівській області Сердюк Галина Єфремівна, яка привітала учасників, акцентувала увагу на актуальності та важливості теми семінару  та ознайомила з планом роботи.
Привітала учасників семінару Сервило Наталія Ярославівна, директор Олеського професійного ліцею, яка відмітила важливість підготовки професії «Агент з організації туризму  для Олеського професійного ліцею, адже він знаходиться на туристично- привабливій території, по якій проходить відомий туристичний маршрут «Золота підкова, розповіла про здобутки учнівського та педагогічного колективу»

Згідно програми семінару провекдено:

Відкритий інтегрований (бінарний) урок на тему: «Розвиток та становлення особистості», який провели викладачі Олеського професійного ліцею Станасюк Мирослава Іванівна (основи професійної етики та психології роботи з людьми)  та  Матвіюк Оксана Василівна (іноземна мова за професійним спрямуванням).  Метою уроку було ознайомити учнів з поняттями «людина», «індивід», «індивідуальність»,  «особистість». Урок проводився у вигляді інтерактивної лекції, під час якої використовувались психологічні тести та відео фрагменти. Урок проведено цікаво, методично правильно і на високому рівні.

Присутні на семінарі заслухали:

Доповідь на тему: «Компетентістний підхід у викладанні предметів теоретично - професійної підготовки»

допов. Юськів Марія Михайлівна, методист Олеського Професійного ліцею,

Доповідь «Впровадження елементів європейського досвіду підготовки у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу»»

доп. Калініченко Віра Іванівна, керівник секції викладачів спец предметів та майстрів виробничого навчання з професії «Агент з організації туризму»

Доповідь «Інноваційні підходи при підготовці  у ЗПО  майбутніх фахівців туристичної сфери»

Сердюк Галина Єфремівна, методист вищої категорії НМЦ ПТО у Львівській області;

Доповідь: «Впровадження змішаного навчання в педагогічну діяльність викладача»
допов. Гогоша Тетяна Романівна, майстер виробничого навчання Олеського професійного ліцею;
Доповідь: «Бінарний урок – як одна із інноваційних та інтерактивних форм навчання»

допов. Грицуняк Наталія Богданівна, викладач спецдисциплін, Олеського професійного ліцею.

Відбувся обмін досвідом роботи  учасників з теми семінару та обговорення проблем, з якими стикаються  викладачі та майстри виробничого навчання при підготові професій у ЗПО для туристичної сфери.

Завершився семінар екскурсією до музею-садиби ім. М.Шашкевича у с.Підлисся. Учасники із захопленням слухали екскурсію та милувались навколишньою природою.